Neden Weeb Admin?

Weeb Admin kullanıcıları ek olarak hosting ücreti ödemezler. Weeb Admin kendine özel hosting servisleriyle size sunulur. Hosting alt yapısı Türkiye’nin en büyük alt yapısı olan Gayret tepede yer alır. Intel Xeon E3-1231 v3 @ 3.40GHz Özel Sunucu kullanan Weeb Admin SSD harddisk performansıyla şu anda en hızlı çalışan yönetim panelidir. Wordpress ve Joomla gibi hazır sistemlere göre 3x kat daha hızlı çalışır. Weeb Admin hazırlanması 2 günü geçmez.

Müşterinize verdiğiniz sözleri tutmak ve 1 ay içerisinde yaptığınız iş sayısını arttırmak size daha çok kazandıracaktır. Ek personel masrafını ortadan kaldırır.

Weeb Admin size hazır olarak sunulacağı için siz sadece HTML tasarımı hazırlayacak personel çalıştırmanız yeterli olacaktır. ASPX ya da PHP bilen personel aramanıza ihtiyaç olmayacaktır. Panel oluşturma, paneli güncelleme, panelin güvenlik işlemleri müşterinin panel üstündeki istediği değişiklikler gibi çok zaman alan ve para kazandırmayan işlemlerden kurtulun.

Weeb Admin kullanıcıları bu işlemler için ücret ödemez Müşteriniz için panel eğitimi vermeniz gerekmez, Müşteriniz sadece birkaç tuşa basarak içerik girebilir düzenleyebilir ve silebilir. Eğitim için harcadığınız zaman size kalır. Müşterinize sunulan kaynakları dinamik olarak kontrol edin, (müşteriniz sınırı aştığında örnek olarak Sayfa adedi) yeni ödemeler alın.

 


GERİ DÖN