Weeb Admin Bayisi Olmanın Avantajları

Neden Weeb Admin Bayisi Olmalıyım ?

 

Weeb Admin®

Sadece HTML kodlama ile web sitesi yönetim paneli oluşturmayı sağlayan ileri teknoloji ürünüdür.  

Weeb Admin® ile gelişmiş yönetim panelleri sizlerin eseri olacak.

 

Neden Weeb Admin® Bayisi Olmalıyım ?

 

Bu yazımızda Weeb Admin® bayisi olanların henüz olamayanlara göre avantajlarına değinmek istedik,

 

İlk maddemiz Maliyet,

  • Kendi yönetim panellerini hazırlayıp müşterilerine sunan şirketler, Panel entegrasyonu için harcanan zaman ve personel maliyetleriyle karşı karşıya kalırlar.

Müşterilerin bitmek bilmez istekleri ve kaybettiğiniz zaman oldukça yüksek maliyetlere sebep olduğu gibi, yaşanan gecikmeler müşteri memnuniyetinde sorunlar çıkartır.

Memnun müşterinin yaptığı en etkili reklamdan faydalanamazlar ve biliyoruz ki;  memnun müşteri 3 yeni müşteri getirirken  memnun olmayan müşteri 27 olası müşterimizi

Olumsuz etkiler.

  • Wordpress Joomla gibi internette hemen hemen herkesin rahatlıkla ulaşabileceği hazır sistemleri kullanan şirketler, aslında sektörde küçük kalmayı kabul etmiş şirketlerdir.

Nedeni ise Bu tarz hazır sistemlere her gün 50.000 kişinin ekleniyor olması ve kodların açık olarak paylaşılıyor olmasıdır. Bu durum güvenlik ilkesinde büyük bir boşluk oluşturup kurumsal pazarda bu sistemlerin

Kullanılmasını neredeyse imkansız kılıyor. Kaldı ki, bu tarz hazır sistemler size temalarla sunuluyor ve bunların üzerinde değişiklik yapmanıza kısıtlı olanak veriyor. Sunulan bu temalar fiyatına Weeb Admin® satın alabilir ve %100 güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz ve Sadece HTML bilginizle istediğiniz bir yönetim paneli oluşturabilirsiniz. Hazır sistemler kullanan şirketlerin müşterileriyle yaptığımız ankette yönetim panelinin çok karışık olduğu ve bu yüzden zorluk çektikleri sonucuna ulaştık.

Sonuç olarak devamlı güncellenen ve kendi kendini teknolojinin ileri seviyesinde tutan Weeb Admin® ile günümüzün değil geleceğin teknolojisini kullanın.

 

Müşterileriniz ve sizin için Tam Destek,

 

Weeb Admin® bayisi olduğunuz gün desteğiniz başlar, Kullanmak ve oluşturmak için sadece HTML bilgisinin yeterli olduğu Weeb Admin yönetim paneli Türk mühendisler tarafından Türkiye’de yazılmış ve geliştirilmiştir.

Yerleşik eğitim merkezleri ve canlı destek sistemleriyle hem size hem de sizin adınıza müşterinize her zaman destek vermeye hazır. Bayilik anlaşması yapıldığında isterseniz müşterinize kendi iş yeriniz gibi bizim iletişim adresimizi verebilirsiniz operasyon yöneticimiz müşterimize çalıştığı firmayı soracak ve sizin adınıza destek talebini oluşturacaktır. Bu sayede azalan iş yükünüz çoğalan müşteri ve Kâr’nız olacaktır.

 

 

 

En çok sorulan soruların cevaplarıyla devam edelim,

 

 

İsteyen herkes Weeb Admin® Bayisi Olabilir mi ?

Evet, Bayii olmak için herhangi bir koşulumuz yok. En küçük paketten başlayarak bayii listemize katılabilirsiniz.

 

Tasarımları Yönetim Paneline giydirme işlemini kim yapacak ?

Sadece HTML dilini bilen bir personeliniz size bu konuda yardımcı olacaktır. Arzu ederseniz bu işlemi Weeb Admin® uzmanları da çok kısa sürede gerçekleştirebilir.

 

Weeb Admin® Eğitimleri veriliyor mu ?

Evet, İstanbul da bulunan eğitim şubelerimizde eğitimi ücretsiz talep edebilirsiniz. HTML dilini bilen biri 2 saatlik kısa bir eğitimden sonra yönetim paneli oluşturabilir.

Eğitim şubelerimize gelemeyen bayilerimiz ise eğitim videoları ile kolayca öğrenebilir. Videolarla öğrenme yaklaşık 4 saatlik bir zaman alır.

 

Weeb Admin® için destek veriliyor mu ?

Evet, Dünyanın her yerinden destek alabilirsiniz.

İsterseniz müşterinize kimliğimizi gizleyerek sizin adınıza destekte bulunabiliriz.

Bu sayede para kazandırmayan ve bitmek bilmeyen destek mesajlarından kurtulabilirsiniz.

 

Weeb Admin® için kendi hostingimi kullanabilir miyim ?

Hayır, Weeb Admin® sadece HTML dili bilerek yönetim paneli yapılmasına olanak sağlayan benzersiz bir yazılımdır. Çalışması için gerekli performansı sağlayan ve her zaman güncel güvenlik seviyesinde çalışan özel sunuculara gereksinim duyar. Bu sebepten dolayı ücretsiz olarak sunulan Weeb Admin® özel sunucularını kullanmalısınız. Bayilerimize özel hosting panelleri açılır ve diğer hosting firmalarında olduğu gibi yönetimi siz yapabilirsiniz.

 

Weeb Admin®  ile kullanıcıya sunulan hakları kim yönetiyor ?

Yönetim tamamen sizde, Weeb Admin® bayisi olduğunuzda satın aldığınız paket ve aylık taahhüt ettiğiniz Weeb Admin® sayısı çarpılır ve bayii olarak sizin toplam kullanım hakkınız hesaplanır.

Siz size sunulan bu hakları müşterilerinize dileceğiniz gibi pay edebilirsiniz.

Örnek olarak paket 3 ‘ten aylık 5 Tane satın aldığınızda Toplam 10 Gb alan kullanım hakkınız olur, siz bir müşterinizde  5 Gb kullanıp kalan diğer 5 Gb hakkınızı 4 müşterinizde kullanabilirsiniz.  

 

Kullanmadığım Weeb Admin®  haklarıma ne oluyor ?

Hakkınız korunuyor, Taahhüt ettiğiniz Weeb Admin® haklarınızı o ay içerisinde kullanamadıysanız bir dahaki aylarda kullanabilirsiniz.  

 

 

Weeb Admin®  panelinde şirketimin tanıtımı yapabilir miyim ?

Evet, Açılış ve sabit panel logosunu şirketinizin logosuyla değiştirip tanıtım yapabilirsiniz.

 

 

Weeb Admin®  bir sorun yaşandığında yedeklerime nasıl ulaşırım ?

Weeb Admin® merkezine ulaşıp kimliğinizi doğrulamanız yeterlidir. İstediğiniz  bir tarihe geri dönebilirsiniz. Bu servis ücretsizdir.

 

Weeb Admin® hangi teknolojiyi kullanır?

Weeb Admin® Dünyanın en güvenli dili olan ASPX dili kullanılarak kodlanmıştır. Veri tabanı olarak MSSQL kullanılmaktadır. 

 

 

 


  •  height=
  • mssql logo height=
  • aspx logo height=
  • java logo height=
  • css logo height=
  • html logo height=